بازدید مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری خراسان جنوبی از پارک علم و فناوری

بازدید مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری خراسان جنوبی از پارک علم و فناوری

پارک علم و فناوری خراسان جنوبی میزبان بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی به همراه نفیسه نخعی مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری خراسان جنوبی بود

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: سال گذشته مبلغ 200 میلیارد تومان تسهیلات از صندوق توسعه ملی برای اشتغال‌زایی پایدار روستایی اختصاص داده شد که 10 درصد آن به بانوان اختصاص داده شد.

 نفیسه نخعی، امروز 6 مرداد، در بازدید از پارک علم و فناوری اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون هیچ دولتی به اندازه دولت دوازدهم به بخش خصوصی در راستای اشتغال‌زایی تسهیلات اختصاص نداده است.

وی افزود: سال گذشته مبلغ 200 میلیارد تومان تسهیلات از صندوق توسعه ملی برای اشتغال‌زایی پایدار روستایی اختصاص داده شد که 10 درصد آن به بانوان اختصاص داده شد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: در کشورهای توسعه یافته شرکت‌های دانش بنیان درآمدهای بسبار بالایی دارند و می‌توانند در همه حوزه‌ها اعم از کشاورزی و صنایع دستی فعالیت داشته باشند.

محمد علی ناصری رییس پارک علم و فناوری استان خراسان جنوبی نیز، افزود: سقف نیروها در پارک علم و فناوری 20 نفر است.

وی با بیان اینکه بودجه این پارک صرفا مربوط به فناوران بخش خصوصی است، تصریح کرد: در حال حاضر 110 عنوان حمایتی از شرکت‌های فناوری وجود دارد و تسهیلات حمایتی مربوط به بخش خصوصی است.

رییس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی با بیان اینکه ساختمان پارک علم و فناوری برای استقرار فناوران تاسیس شده است، اظهار کرد: هر پارک علم و فناوری می‌تواند سه مرکز رشد داشته باشد.

ناصری با بیان اینکه وظیفه پارک علم و فناوری هدایت فناوران است، یادآور شد: پارک علم و فناوری محصول محور بوده و از یک محصول حمایت می‌کند.

نظرات

تاکنون نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری تان شوید و یا ثبت نام کنید.

اطلاعیه ها

fintech
امریه سربازی
کاراه آموزشی mini MBA
کارگاه آموزشی آشنایی فرصت های و چالشهای تجاری سازی