جلسه هماهنگی برگزاری رویدادهای کارآفرینانه استان برگزار شد

جلسه هماهنگی برگزاری رویدادهای کارآفرینانه استان برگزار شد

به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری استان، روز یکشنبه، 13 خرداد ماه، جلسه‌ای با حضور دکتر مجیدی، رئیس پارک علم و فناوری استان، دکتر اکبرپور، معاون پژوهش، فناوری و نوآوری دانشگاه بیرجند، دکتر یعقوب‌نژاد، معاون پژوهش، فناوری و نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند، قاسمی، بازرس اداره کل بازرسی استان خراسان‌جنوبی و همچنین نمایندگان سایر دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف و با هدف بررسی سازکار برگزاری و هماهنگی رویدادهای کارآفرینانه استان برگزار شد. 

در ابتدای جلسه، قاسمی، بازرس اداره کل بازرسی استان خراسان‌جنوبی، ضمن خیر مقدم به مهمانان، هدف این جلسه را آسیب‌شناسی برگزاری رویدادهای مختلف کارآفرینانه طی سال‌های گذشته، بررسی نقاط قوت و ضعف و همچنین ترسیم نقشه راه برای برنامه‌ریزی و برگزاری رویدادهای کارآفرینانه آتی در استان عنوان کرد. وی بیان داشت تا به امروز، طیف وسیعی از تجربیات انباشت شده است و نیازمند هم‌افزایی و استفاده بهینه از آن‌ها هستیم. همچنین در ادامه جلسه، یعقوب‌نژاد به نمایندگی از دانشگاه بیرجند، اکبری به نمایندگی از دانشگاه فرهنگیان و هوشیار‌مقدم به نمایندگی از پارک علم و فناوری استان به بیان نظرات خود در زمینه ترسیم نقشه راه برگزاری رویدادهای کارآفرینانه استان پرداختند.

در انتهای جلسه نیز اکبرپور، معاون دانشگاه بیرجند، ضمن جمع‌بندی مطالب مطرح شده، حوزه برگزاری رویدادهای کارآفرینانه را در جهت فرهنگ‌سازی و افزایش آگاهی جامعه در حوزه کارآفرینی را بسیار با اهمیت دانست و خواستار استمرار برگزاری این جلسات با هدف دستیابی به یک نقشه راه جامع و عملیاتی شد. همچنین مقرر شد با هدف جمع‌بندی مطالب عنوان شده، جلسه‌ای طی هفته آینده به میزبانی دانشگاه بیرجند برگزار گردد.

 

 

 

 

نظرات

تاکنون نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری تان شوید و یا ثبت نام کنید.

اطلاعیه ها

برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز ارتحال امام امت، گرامیداشت قیام خونین 15 خرداد و شهدای خدمت
فراخوان بیست ششمین جشنواره جوان خوارزمی
فراخوان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی و سومین جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی
اولین نشست کارگروه صنایع معدنی زیست بوم نوآوری شرق ایران