جلسه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با مدیر کل امور مالیاتی استان با هدف رفع چالش‌های مالیاتی

جلسه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با مدیر کل امور مالیاتی استان با هدف رفع چالش‌های مالیاتی

به گزارش واحد روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری، روز شنبه، مورخ 28 بهمن ماه، جلسه ای با حضور کریم‌دادی، مدیر کل امور مالیاتی استان، دکتر خراشادی‌زاده، معاون پارک علم و فناوری و همچنین تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با هدف آشنایی بیشتر با موضوعات مربوط به حوزه مالیات و همچنین رفع چالش‌های موجود برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، حاجی رضایی، ضمن خیر مقدم به مدیرکل و هیئت همراه ایشان، گزارشی از وضعیت حال حاضر پارک، تعداد و ظرفیت شرکت‌ها و همچنین میزان فروش آن‌ها ارائه داد. در ادامه نیز شرکت‌های حاضر در جلسه، به بیان نظرات و همچنین چالش‌های خود در تعامل با اداره مالیات و موضوعات مربوط به این حوزه مطرح کردند. در گام بعدی، کریم‌دادی، ضمن پاسخ به برخی از چالش‌ها و قول مساعد جهت پیگیری، بخشی از ظرفیت‌های قانونی حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را یادآور شد.

در انتهای جلسه نیز با پیشنهاد شرکت‌های حاضر در جلسه و موافقت نمایندگان اداره کل امور مالیاتی استان، آقای دکتر شبانی به عنوان رابط بین شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری و اداره کل امور مالیاتی معین گردید تا روند خدمت رسانی و استفاده حداکثری از ظرفیت معافیت‌ها تسهیل گردد.

 

 

 

 

 

نظرات

تاکنون نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری تان شوید و یا ثبت نام کنید.

اطلاعیه ها

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران
رویداد ملی استارتاپ ویکند تخصصی زرناب (محصول زرشک)
فراخوان شرکت در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران به کشورهای آسیای میانه و افغانستان
نشست تخصصی نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی با فعالان اقتصادی استان