انعقاد تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین پارک علم و فناوری خراسان جنوبی، دانشگاه بیرجند و شرکت تعاونی مودت قائن

انعقاد تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین پارک علم و فناوری خراسان جنوبی، دانشگاه بیرجند و شرکت تعاونی مودت قائن

تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه بیرجند، شرکت تعاونی مودت قائن،و مرکز رشد واحدهای فناور قائن به نمایندگی از پارک علم و فناوری خراسان جنوبی روز شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان جنوبی،، این تفاهم‌نامه در راستای همکاری طرف‌ها در تسهیل سازکارهای آموزش و پژوهش، تولید محصولات نوآورانه و ارتباط بین صنعت و دانشگاه منعقد گردید. جلسه امضای این تفاهم نامه سه جانبه با حضور دکتر لامعی، رئیس دانشگاه، دکتر مجیدی، رئیس پارک علم و فناوری استان، دکتر حسینی‌واشان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر اکبرپور، معاون پژوهش، فناوری و نوآوری و  به همراه مهندس وثوقی مدیر مرکز رشد وفناور قاین و مهندس انصاری مدیر عامل شرکت تعاونی مودت، و مهندس پردلی رئیس هیات مدیره این شرکت، برگزار شد.
در این جلسه، دکتر لامعی، رئیس دانشگاه، ضمن اشاره به ظرفیت‌های علمی دانشگاه بیرجند و گروه علوم دامی تأکید کرد که با استمرار ارتباطات، بتوان از ظرفیت طرفین در توسعه استان استفاده شود. همچنین، دکتر حسینی‌واشان نیز به ظرفیت بورس صنعتی، طرح پذیرش دانشجوی استاد محور نیارمحور، امکانات آزمایشگاهی و تحقیقاتی واحد دامپروری اشاره کرد.
دکتر مجیدی به تقش واسط پارک علمی فناوری در ارتباط بین شرکت های فناور و دانشگاه اشاره کرد و افزود: پارک علمی و فناوری از فعالیت‌های دانش بنیان شرکت‌های فناور با دانشگاه‌ها حمایت می‌کند. در ادامه اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مودت به فعالیت‌های علمی انجام شده در شرکت و تمایل به انجام پژوهش اشاره کرده و آمادگی خود را در جهت مهارت آموزی دانشجویان اعلام کردند.
 

نظرات

تاکنون نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری تان شوید و یا ثبت نام کنید.

اطلاعیه ها

ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران
رویداد ملی استارتاپ ویکند تخصصی زرناب (محصول زرشک)
فراخوان شرکت در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران به کشورهای آسیای میانه و افغانستان
نشست تخصصی نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی با فعالان اقتصادی استان