درباره ما

 

شرکت فرا پردازان طلایی گلشن ایرانیان در آبان ماه سال 96 تاسیس شد که به دلیل یکسری مشکلات که توی دو سال اخیر از لحاظ اقتصادی داشتیم نتوانستیم به خوبی و با قدرت فعالیت کنیم . ما قبلا فعالیت خودمان را به صورت گروهی از افراد متخصص در قالب شخصیت حقیقی انجام میدادیم . فعالیت شرکت همانطور که در موضوع ثبت شرکت نیز آمده ارائه خدمات میزبانی وب ، اینترنت ، طراحی وب ، طراحی و پیاده سازی سیستم های هوشمند و ارزش افزوده ، پیاده سازی شبکه های رایانه ای ، امور تجارت ، تجارت الکترونیک ، خرید فروش کالاهای مجاز و در صورت نیاز صادرات و واردات کالاهای مجاز است .

ما سامانه ای را طراحی کرده ایم که به فروشندگان اینترنتی این امکان را میدهد که به راحتی بتوانند محصولات خودشان را از طریق اینترنت و یک بستر امن و مطمئن به فروش برسانند . حتی این بستر مطمئن هم برای خریداران نیز صدق میکند .

سامانه طراحی شده توسط شرکت سامانه پرداخت 123پی نام دارد . این سامانه در حال حاضر آنلاین است . البته یک سری فعالیت هارا متوقف کردیم تا بخش پایانی مجوز خودمان رو از شاپرک بگیریم که میشود گفت بالای 90 درصد کار انجام شده و فقط بحث انجام آزمون از طرف شاپرک باقی مانده است .

اطلاعیه ها

سمینار تخصصی توسعه تجارت با « ترکیه »
دوره جامع بازاریابی دیجیتال
دوره جامع آموزشی دیجیتال مارکتینگ
وبینار ساختار، نحوه تعامل و ماموریت معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه