رویداد کارویا

۰۶/اردیبهشت/۱۴۰۰
234

       قابل توجه کلیه شرکتهای دانش بنیان (نوع 2،1و3) استان

  1. کلیه شرکتهای دانش بنیان که برای طرح یا پروژه خود نیاز به سرمایه دارند و حد اکثر ظرف مدت 12 ماه می توانند این طرح را به سر انجام برسانند، می توانند تا سقف 4 میلیارد تومان از طریق 5 شرکت مورد تایید صندوق نوآوری و شکوفایی و با استفاده از سرمایه ­گذاری جمعی تأمین سرمایه نمایند.
  2. 10% چهار میلیارد تومان (400 میلیون تومان) باید آورده خود شرکت باشد.
  3. شرکت های واجد شرایط و متقاضی جذب سرمایه از این طریق، لازم است حد اکثر تا پایان روز جمعه 10/ 02/ 1400 به سامانه www.karoya.tv مراجعه و ضمن تکمیل فرم های مورد نیاز، ( B.P) و یک ویدئو کوتاه از ارائه طرح خود در این سامانه آپلود نمایند.
  4. شرکتهای متقاضی، برای تهیه (B.P) می توانند از مشاوره کلنیک صنعت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بهره­مند شده و سپس نقص­های احتمالی توسط کارگزاری صندوق نو آوری و شکوفایی ( بصورت رایگان) برطرف خواهد شد.
  5. یک دوره منتورشیب (حضوری یا مجازی) برای شرکت­ها برگزار خواهد شد که چگونگی ارائه طرح در مقابل دوربین صدا و سیما را بصورت کامل آموزش می­دهد.
  6. شرکت­هایی که طرح آنها پذیرفته شود، تابستان 1400 در تهران برنامه آنها ضبط شده و از طریق صدا و سیما ( احتمالا شبکه 2 ) برای جذب سرمایه گذار حقیقی و حقوقی پخش خواهد شد.
  7. در صورت جذب سرمایه­گذار و همچنین دانش بنیان بودن شرکت، صندوق نو آوری و شکوفایی بازگشت %80 از اصل سرمایه افراد سرمایه­گذار را تضمین می کند.
  8. برگزاری این دوره، بررسی­های کارگزاری، ضبط برنامه و.... برای شرکت های دانش بنیان هیچ هزینه ای نداشته فقط برای روز ضبط برنامه باید در تهران حاضر باشند. پارک علم و فناوری در صورت پارکی بودن شرکت دانش بنیان بخشی از این هزینه را نیز پرداخت خواهد کرد.

 

اطلاعیه ها

دوره جامع آموزشی دیجیتال مارکتینگ
وبینار ساختار، نحوه تعامل و ماموریت معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه
آموزش کارشناس اکوسیستم نوآوری و استارتاپی
رویداد کارویا