درباره ما

شهرستان قائنات در منطقه‌ای کاملا استراتژیک با ظرفیت‌های زیاد قرار گرفته است.

این شهرستان علاوه بر محصولات استراتژیک و معروفی چون زرشک و زعفران، محصولاتِ استراتژیکِ دیگری نیز دارد که مورد هدف استارتاپ دهکده سنگ قرار گرفته است.

قطعا این جمله را شنیده‌اید که می‌گویند خراسان به بهشتِ معادن معروف است، این جمله کاملا حقیقت دارد، اما برخلاف غنی بودنِ سرزمین خراسان، بویژه خراسان جنوبی از معادن سنگ‌های قیمتی، نیمه قیمتی و تزئنی؛ این ظرفیت آنچنان که باید رونق نگرفته و سنگ‌های چند میلیونی روی زمین مانده‌اند. از طرفی بسیاری از گوهر تراشان، به دلیل عدم توان بازاریابی نمی‌توانند محصولات خود را با قیمت واقعی به فروش برسانند و در این بین سود واقعی را واسطه‌ها می‌برند.

دهکده سنگ با هدف تسهیل ارتباط بین گوهرتراشان و مشتریان این امکان را بوجود آورده است تا گوهرتراشان به سود واقعی خود رسیده و مشتریان نیز از دریافت سنگ و نگین واقعی مطمئن باشند.

همچنین مجموعه دهکده سنگ، این هدف را نیز دنبال می‌نماید که بازاریابی معادن را در سطوح تجاری بسیار بالا انجام دهد و تبدیل به پلتفرم بازاریابی معدن شود، چراکه در حال حاضر معادنی با ظرفیت‌هایی مانند 700 تن همچنان دچار مشکلات بازاریابی و فروش می‌باشند و بسیاری نیز در مرز ورشکستگی قرار گرفته‌اند.

در حال حاضر استارتاپ دهکده سنگ با محصولات بومی عقیق، سنگ شجر و گارنت به عرصه تجارت الکترونیک و همچنین صادرات به چین پا گذاشته است که با ورود به آدرس www.StoneVillage.ir می‌توانید این محصولات را مشاهده نمایید.

پیشاپیش منتظر حضور گرم شما هموطنان عزیز در سایت دهکده سنگ هستیم، گوهرتراشان توانمندی که اغلب در خانه‌های خود مشغول به گوهرتراشی می‌باشند در سایت ما میزبان شما عزیزان هستند.

اطلاعیه ها

فراخوان جدید جشنواره "خلاق برتر"
ّFirst National Conference  Iran Association of science and Technology Parks and Incubators
طرح اطعام و احسارن علوی
نخستین رویداد حوزه راهداری