درباره ما

نوبرونه با هدف عرضه محصولات گیاهی/میوه ای در بسته بندی مشتری پسند و همچنین معرفی این محصولات به عنوان ظرفیت استان خراسان جنوبی فعالیت خود را شروع کرده است. با توجه به اینکه قشر هدف (مشتری) برای محصولات فوق، سایر استان های کشور است. نوبرونه بصورت فروشگاه اینترنتی محصولات را عرضه می کند. همچنین این محصولات در سه بخش گرم نوش، سرد نوش و چاشنی ها برای فروش تعیین شده است که فرآوری محصولات را در انواع مختلفی نشان می دهد.

از آنجاییکه هدف نوبرونه، اشاعه فرهنگ خوردن نوشیدنی های سالم و طبیعی است، امیدوار است دمنوش ها به نحو مناسبی به کم کردن مصرف چای سیاه کمک کند. برای این منظور، بخش مزاج شناسی در سایت قرار داده شده است که هر فرد می تواند با ذائقه و طبع مخصوص به خود دمنوش مناسبش را پیدا کرده و نوشیدنی سالم و متناسب با متابولیسم بدنش بخورد.

بخش سردنوش ها: شامل شهد غلیظ شده گیاهان/میوه های استان است که می تواند بعنوان نوشیدنی مناسب برای فصل گرما استفاده شود. در حال حاضر این شربت ها توسط زنان سرپرست خانوار تهیه می شود.

بخش چاشنی: از آنجائیکه بخش اصلی فعالیت ما گیاهان دارویی است و این گیاهان را علاوه بر کاربرد نوشیدنی می توان بصورت چاشنی و ادویه همراه غذا نیز استفاده کرد. برای همین این بخش را برای معرفی ادویه های مرغوب کویر در نظر گرفته ایم .

دسته گرم نوشها: در واقع شامل عرضه محصولات گیاهی/میوه است که بصورت تازه و خشک در فصول مختلفی برای فروش در نظر گرفته می شود. این محصولات به نحوی انتخاب شده است که برای مصارف دمنوش قابل استفاده است. این دمنوش ها بدون هیچ گونه ماده افزودنی و با طعم و عطر دست نخورده  برای مشتری در دسترس است. کما اینکه برای هر محصول در سایت، خواص، کاربرد، موارد منع مصرف نحوه دم کردن و... بصورت کامل گفته شده است تا مشتری بتواند مطابق با ذائقه و همچنین مفید برای متابولیسم بدن خود انتخاب نماید.  
 
 

اطلاعیه ها

فراخوان جدید جشنواره "خلاق برتر"
ّFirst National Conference  Iran Association of science and Technology Parks and Incubators
طرح اطعام و احسارن علوی
نخستین رویداد حوزه راهداری