رویداد کارویا

۰۶/اردیبهشت/۱۴۰۰
1,011

       قابل توجه کلیه شرکتهای دانش بنیان (نوع 2،1و3) استان

  1. کلیه شرکتهای دانش بنیان که برای طرح یا پروژه خود نیاز به سرمایه دارند و حد اکثر ظرف مدت 12 ماه می توانند این طرح را به سر انجام برسانند، می توانند تا سقف 4 میلیارد تومان از طریق 5 شرکت مورد تایید صندوق نوآوری و شکوفایی و با استفاده از سرمایه ­گذاری جمعی تأمین سرمایه نمایند.
  2. 10% چهار میلیارد تومان (400 میلیون تومان) باید آورده خود شرکت باشد.
  3. شرکت های واجد شرایط و متقاضی جذب سرمایه از این طریق، لازم است حد اکثر تا پایان روز جمعه 10/ 02/ 1400 به سامانه www.karoya.tv مراجعه و ضمن تکمیل فرم های مورد نیاز، ( B.P) و یک ویدئو کوتاه از ارائه طرح خود در این سامانه آپلود نمایند.
  4. شرکتهای متقاضی، برای تهیه (B.P) می توانند از مشاوره کلنیک صنعت پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بهره­مند شده و سپس نقص­های احتمالی توسط کارگزاری صندوق نو آوری و شکوفایی ( بصورت رایگان) برطرف خواهد شد.
  5. یک دوره منتورشیب (حضوری یا مجازی) برای شرکت­ها برگزار خواهد شد که چگونگی ارائه طرح در مقابل دوربین صدا و سیما را بصورت کامل آموزش می­دهد.
  6. شرکت­هایی که طرح آنها پذیرفته شود، تابستان 1400 در تهران برنامه آنها ضبط شده و از طریق صدا و سیما ( احتمالا شبکه 2 ) برای جذب سرمایه گذار حقیقی و حقوقی پخش خواهد شد.
  7. در صورت جذب سرمایه­گذار و همچنین دانش بنیان بودن شرکت، صندوق نو آوری و شکوفایی بازگشت %80 از اصل سرمایه افراد سرمایه­گذار را تضمین می کند.
  8. برگزاری این دوره، بررسی­های کارگزاری، ضبط برنامه و.... برای شرکت های دانش بنیان هیچ هزینه ای نداشته فقط برای روز ضبط برنامه باید در تهران حاضر باشند. پارک علم و فناوری در صورت پارکی بودن شرکت دانش بنیان بخشی از این هزینه را نیز پرداخت خواهد کرد.

 

اطلاعیه ها

دوره جامع بازاریابی دیجیتال
دوره جامع آموزشی دیجیتال مارکتینگ
وبینار ساختار، نحوه تعامل و ماموریت معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه
آموزش کارشناس اکوسیستم نوآوری و استارتاپی